HAKKIMIZDA

             2012 yılında “En yeni iletişim ve bilgisayar teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan ETO Bilişim, geçen 8 yıllık süreçte Bursa ve çevre illerde en iyi e-dönüşüm hizmeti veren firmalarından biri olmayı başarmıştır.
             BTK tarafından yetkilendirilen özel entegratör Türkkep A.Ş. bünyesinde Türkkep Başvuru Merkezi olarak 2014 yılında hizmete başladık. Hizmet vermeye başladığımız günden buyana 5000 üzerinde firmaya e-dönüşüm hizmeti  ( kep, e-imza, e-fatura, e-arşiv fatura, e-defter, e-irsaliye vb. )  400 üzeri firmaya e-fatura tasarımı ve 20 üzeri firmaya KEP-İK projesi hizmetine ev sahipliği yaptık.
             ETO Bilişim tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ekibi ile geliştirdiği e-fatura tasarımları ile müşterilerinin talep ettikleri tasarımları başarılı bir şekilde sonuçlandırmış, aynı arayüze entegre çalışan e-fatura tasarımı ile minimum maliyet/maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir.
             10 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten ETO Bilişim ailesi olarak en fazla talep toplayan e-dönüşüm firması olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.